Erkek Modası

Stil Sahibi Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkeklere her zaman hediye almak zor, özellikle de sevgililer günü olduğu zaman. Her erkeğin karakteri, duygularını yaşama biçimi oldukça farklı. Durum böyle olunca da hediye seçmek biz kadınlar için oldukça zor bir hal alabiliyor. Bu noktada kurtarıcımız erkek stiline uygun, stil sahibi erkekler için de oldukça etkileyici olabilecek, zevkle seçilmiş hediyeler oluyor.

Stil Sahibi Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkekler için hediye deyince akla ilk gelen kol saati oluyor. Ancak şık bir kol saati seçmek pek de kolay değil. Erkekler için kol saati imajlarını gösterebileceği güçlü aksesuarlardan biri. Hatta kol saati takmayan erkek mi olur diye söylendiğinizi duyar gibiyiz. Bu durumda hediye alacağınız erkeğin tarzını bilmeniz ilk kurallardan biri. Tarzına uygun bir kol saati seçmeniz hediye aldığınız kişi için oldukça önemli. Klasik ya spor bir kol saati arasında imaj olarak birçok farklılık var. Kadranının tasarımı, deri ya da metal kayış gibi birçok özellik imaj ve erkeğin stili için önem taşıyor.

stil_sahibi_erkekler_icin_hediyeler

Söz konusu erkekler için aksesuar ise kol saatinin dışında kol düğmesi, kravat gibi aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Özellikle işi gereği her gün klasik giyinmek zorunda kişiler için klasik takım elbiseleri canlandırmak için kol düğmeleri büyük kurtarıcı oluyor. Kol düğmesi seçerken yine kişinin tarzı oldukça önemli. Klasik ve modern kol düğmeleri takım elbiseler için önem taşırken, kişiye özel kol düğmeleri ile üstüne isim yazdırabilir ya da spor giyinen bir erkek için lego, star wars vb. ürünlerden esinlenerek tasarlanan özel tasarım kol düğmeleri alabilirsiniz.

erkekler için hediyeler

erkekler için hediyeler

Erkekler için hediye seçerken hobilerini düşünerek de bazı hediyeleri seçebilirsiniz. Bu da bir erkek için etkileyici olacak ve onun hobileri ile sizin de ilgilendiğiniz imajı verebilir. Fotoğraf makinası, maketler, ahşap oyma ve gravür setleri, müzik albümleri ya da plak ya da film arşivleri gibi birçok hobiye uygun hediyeleri de seçebilirsiniz.

Erkekler için hediyeler

Erkekler için hediyeler

Stil sahibi erkekler için alabileceğiniz hediyelerden biri de elbette ayakkabı. Stiline düşkün her erkek için ayakkabı oldukça önemlidir ve titiz bir seçim ister. Yoksa siz sadece kadınların mı ayakkabı düşkünü olduğunu sanıyordunuz? 🙂

erkekler_icin_hediyeler_ayakkabi

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık