Erkek Modası

QUE Erkek 2016 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

QUE erkeği 2016 2017 sonbahar kış sezonunda sınır tanımaz çizgisiyle, sadık kaldığı felsefelerine farklılık katarak stilini tamamlıyor. Koleksiyonun detaylı incelemesi ve stilonerileri.com editörlerinin seçtiği erkek kıyafetleri karşınızda!

QUE markasının QUE’nun “Bound” adlı Sonbahar/Kış 2016-17 koleksiyonu

QUE Sonbahar/Kış 2016-17 koleksiyonu; siyah, beyaz, gri ve lacivert gibi ana renklere bağlı kalırken, paletini limon sarısı, safran, bordo ve saks gibi renklerle tamamlıyor. Kumaşları, kendine has detayları ve renk geçişleri ile QUE 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonu sezona farklı bir soluk getireceğinin sinyalini veriyor.

que_erkek_2016_2017_sonbahar_kis_siyah_beyaz_kazak

İşte bizim en çok beğendiğimiz siyah beyaz desenli kazak! QUE erkeği için hazırlanan koleksiyon, Fransız sanat akımı kübizmden ilham alıyor. Bakmak ve görmek arasındaki nüans ise yeni sezonun çıkış noktası.

que_erkek_2016_2017_sonbahar_kis_desenli_kazak

Geometrik desenlerdeki bu kazak özellikle bu senenin siyah jean modasıyla oldukça uyumlu bir parça olacaktır.

que_erkek_2016_2017_sonbahar_kis_mont

Standart şişme montların yerine özellikle casual kombinleriniz için bu tarz hafif desenli montları tercih edebilirsiniz.

que_erkek_2016_2017_sonbahar_kis_kazak_2

Yenilikçi kumaş tekniklerinin hakim olduğu koleksiyonda rahatlık ve stil ön planda yer alıyor. Sportif dokuların, markanın alametifarikası derinin farklı formlarda kullanıldığı tasarımlar bir araya gelerek erkek stiline yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık