Erkek Modası

Kiralık Aşk Barış Arduç Stili

Star Tv’de henüz 2 bölüm yayınlanmasına rağmen büyük yankı uyandıran Kiralık Aşk dizisinin Ömer yani Barış Arduç, erkek modası bölümümüzde konuğumuz oluyor. İşte Barış Arduç yani Ömer hakkında tüm merak edilenler ve stil incelemesi!

Barış Arduç Kimdir?

1987 doğumlu Barış Arduç, televizyon dünyasında çok da yabancı olduğumuz bir yüz değil. Deliha filmi, racon dizisi, dinle sevgili, benim için üzülme gibi dizilerde de karşımıza çıktı. Barış Arduç, oyunculuk eğitimi almış ve sporla da oldukça ilgili.

Kiralık Aşk Barış Arduç - Ömer

Kiralık Aşk Barış Arduç – Ömer

Kiralık Aşk Ömer – Barış Arduç Stili

Kiralık Aşk dizisi ile genç kızların sevgilisi olan Barış Arduç, dizide canlandırdığı Ömer karakteri ile güçlü bir imaj çiziyor. Dizide kendi işini kurmuş başarılı, sert ve insanlara değer veren bir karakteri canlandıran Ömer, bu karakterini de stiline yansıtmış durumda.

Kiralık Aşk Barış Arduç - Ömer

Kiralık Aşk Barış Arduç – Ömer

Dizide Ömer güçlü kişiliğini kıyafetlerindeki tercihlerinde de görüyoruz. İş sahnelerinde birbirinden farklı ve çok şık takım elbiselerle karşımıza çıkıyor. Takım elbiselerinde modern çizgiler ile klasik çizgileri birleştiriyor diyebiliriz. Kiralık Aşk’ta Ömer’in kıyafet markaları ise

Kiralık Aşk Barış Arduç - Ömer

Kiralık Aşk Barış Arduç – Ömer

Ömer – Barış Arduç Kiralık Aşk dizisinde sporcu kimliği ile de ön planda. Senaryoda birçok sahneden kendine bakan, sporuna ve beslenmesine özen gösteren genç bir adamı canlandırırken seçilen kıyafetlerde senaryoyu destekleyen türden. Ömer’i dizi sırasında rahat giyimi tercih ettiği anlarda basic tişörtlerle görüyoruz. Evde çizim yaparken ya da kumsalda çalışması gerektiğinde siyah ya da beyaz basic dar tişörtleri tercih ediyor. Siz de hafta sonu bu stili tercih edebilirsiniz. Tişört kumaşınızın kaliteli olmasına özen gösterirseniz bu basic tişörtler oldukça şık duracaktır.

Kiralık Aşk Barış Arduç - Ömer

Kiralık Aşk Barış Arduç – Ömer

Barış Arduç’un günlük yaşamdaki stilinde ise kendisi cool, rahat ve asi bir stille karşımıza çıkıyor. Ömer karakterine uygun kıyafet seçimlerini ise daha önce farklı dizilerde yine görmüştük. Ancak Kiralık Aşk dizisinde dizideki karakteri ve stili ile daha çok konuşulacağa benziyor.

Kiralık Aşk Barış Arduç - Ömer

Kiralık Aşk Barış Arduç – Ömer

baris_arduc_kiralik_ask_omer

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık