Erkek Modası

Erkekler İçin Yaratıcı Yeni Yıl Hediyeleri

Erkekler için hediye seçmek oldukça zordur. İşte bu algıyı biz değiştiriyoruz. Aslında erkeklere hediye almak, kadınlara hediye almaktan çok daha kolaydır. Erkeklere yeni yıl hediyesi seçmek de işte en kolayıdır. Erkeklere yeni yıl hediyesi önerileri yazımızı okurken şimdiden en az 2 hediye alternatifi bulduğunuzu düşünüyoruz.

Erkeklere Yaratıcı Hediyeler: Sukulent ve Teraryum

Erkekler için Yaratıcı Hediye Önerileri

Erkekler için Yaratıcı Hediye Önerileri

Erkekler için yaratıcı yeni yıl hediyeleri önerimizin ilki, her tür ilişkiden erkeğe alınabilecek her zaman her şekilde en yaratıcı ve karizmatik hediye olan sukulentler, teraryumlar. Biliyoruz, internette teraryumları ve sukulentleri biraz araştırdıktan sonra çok pahalı olduğunu düşüneceksiniz ama işte size dev kaynak! Uygun fiyatlı sukulent ve teraryum hediyeleri için Minimal İşler’e (tıklayın) gözatabilirsiniz.

Erkeklere Yaratıcı Hediyeler: İsme Özel Saatler

Erkekler için Yaratıcı Hediye Önerileri

Erkekler için Yaratıcı Hediye Önerileri

Evet saati duyunca hemen çok klişe dediniz ama erkekler, sağolsunlar, üzerinde isimleri yazan şeylerden hoşlanabilirler. Hele bir de bu vazgeçilmez aksesuarları saatlerse! Erkekler için en özel hediyelerden biridir saat. Deri kayışlı şık bir saatle, erkek arkadaşınızı, babanızı ya da abinizi şahane bir hediyeyle mutlu edebilirsiniz.

Erkeklere Yaratıcı Hediyeler: Deri Bileklikler

Erkekler için Yaratıcı Hediye Önerileri

Erkekler için Yaratıcı Hediye Önerileri

Erkekler son zamanlarda aksesuarlara oldukça fazla ilgi göstermeye başladı. Bizce erkeklere tarzı olan deri bileklikler çok yakışıyor! Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, bir çok aksesuar, takı markasının tasarladığı deri ve metalin birleştiği bilekliklerden satın alabilirsiniz.

Erkeklere Yaratıcı Hediyeler: Abur Cubur Kolisi

İlk duyduğunuzda size saçma gelebilir ama aslında erkekler, film, dizi, maç izlerken abur cubur yemekten kendilerini alamazlar. Tabi haliyle de onlara verilebilecek en iyi hediyelerden biri, en sevdikleri atıştırmalıkları büyük bir koliye koyabilirsiniz. Hatta dilerseniz içine keyifli bir film bile ekleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık