Erkek Bakımı

Erkek Saç Stilleri 2015

Erkekler için saç stili belirlemek, beğenilen saç stilini kuaföre anlatmak bir dert. Bu noktada en güzel yol internetten doğru saç stillerini bulup kuaför ya da berbere göstermeye kalıyor.

Saç stili bir erkeğin imajını kuvvetlendiren ve destekleyen bir parça. Haliyle ne kadar iyi giyinirse giyinsin, iyi bir vücuda sahip olursa olsun yanlış seçilmiş bir saç stili bir erkeğin imajına gölge düşürebilir. Tam tersi bir durum da elbette mümkün!

2015’in Erkek Saç Stilleri

Perçem Erkek Saç Stilleri

Perçem sadece kadınlarda kullanılan bir saç stili değil. Erkeklere de çok yakışan perçem stilini kullanmak için saç tipinizin uygun olması önemli. Perçem saç kesimi erkeklerde çok farklı stillerde kullanılabiliyor. Yana atılarak kullanıldığı gibi öne atılan ya da üstten arkaya atılan erkek saç stillerini görmek de mümkün.

Erkek saç modelleri ve stilleri

Erkek saç modelleri ve stilleri

Perçem saç stilini kullanmak isteyen erkeklerin sıvı saç şekillendirici ve fön makinasıyla arasının biraz iyi olması gerekiyor. Saç teliniz ince ya da kalın olsa da bir şekillendirici kullanmanız perçem erkek saç modeli için şart diyebiliriz. Fön makinası ise özellikle geriye ya da yana atmak istediğiniz de size büyük kolaylık, imajınıza ise sihirli bir dokunuş sağlıyor!

Osis’in waxları saç şekillendirme olarak erkeklerin en çok tercih ettiği ve birçok model içim kullandıkları bir şekillendirici!

erkek-sac-sekillendirme-urunleri-wax

Buzz Cut – Kısa – 3 Numara Saç Kesimi

Yurt dışında buzz cut denilen bu saç stilinin bizdeki adı 3 numara diyebiliriz. 3 numara saç stilinin yıllardır kullanılıyordu ve son yılların da trendleri arasında. Kısa saç kesimi erkekler için kullanışlı olmakla birlikte bazı erkek yüzleri için de biçilmiş kaftan!

erkek saç modelleri ve stilleri 2015

erkek saç modelleri ve stilleri 2015

Geriye taranmış erkek saçı

İşte bu modası geçecek saç stillerinden asla değil. Birçok erkeğine tercih ettiği geriye taranmış saç stili ve modelleri birçok imaja uyum sağlayabilen bir model. Buradaki önemli konu geriye doğru nasıl taranacağı!

Geriye doğru taramak için saç uzunluğunuzun ideal boyutta olması gerekiyor. Fazla uzun ise erkek saçını geriye taramak hem zor hem de o şekilde sabitlemek sıkıntı yaratabilir. Bu sebeple saç uzunluğunuzun uygun boyutta olması için kuaförünüzden destek alabilirsiniz.

Saçlarınız eğer dalgalı ya da kıvırcık ise yine uygun boyutta olmalı ve mutlaka bir şekillendirici kullanmalısınız. Saçlarınızı geriye attığınızda yüzünüz ortaya çıkacağı için yüz bakımına, traşınıza varsa sakal stili ve boyutunuza da özen göstermelisiniz. Sakallarınız bu saç modeli ile daha çok dikkat çekecektir!

erkek_sac_stilleri_geri

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık