Erkek Modası

Erkek Saat ve Aksesuar Modelleri

Kadınlar kadar artık erkekler de modayı yakından takip etmeye başladı. Modaya uygun kıyafetler seçmek yeni bir tarz yaratamak da günümüzde erkeklerin yeni tutkusu haline geldi. Hal böyle olunca tarzınızı tamamlayacak ufak detaylar da önem kazanıyor. Erkek saat ve aksesuar modelleri ise bu detayların başında geliyor. Siz de farklı aksesuarlar seçerek şık görünümünüzü daha da ön plana çıkartabilirsiniz.

Erkeklerin belki de en çok kullandığı aksesuarların başında saatler geliyor. İş hayatında, özel günlerde ya da günlük hayatta farklı farklı erkek saat modelleri yer alıyor. Gerçekten de bir kadın gözüyle erkeğin şık görünütüsünü tamamlayan en önemli aksesuar kıyafetine ve tarzına uyan bir saat oluyor.

Erkek Saat Modelleri

Erkek Saat Modelleri

İş hayatınızda ya da özel günlerinizde kullanacağınız erkek saat modelleri daha çok metal ya da siyah deriden oluyor. Ayakkabı ve kemerinizle uyumlu renklerde saatler seçerseniz daha uyumlu bir görünütü oluşturursunuz.

Daha spor tarzdaki erkek saat modelleri ise smart casual ya da günlük tarzınızı tamamlayacaktır. Özellikle daha büyük ve koyu kahverengi tonlarından oluşan modeller hem günlük erkek stili hem de smart casual erkek stili için oldukça uygun modeller arasında.

Peki saat dışında erkekler için başka aksesuar önerileri neler olabilir? Genellikle iş hayatında ya da özel günlerde erkekler başka aksesuarlar tercih etmiyor.Ama bu günlük hayatınızda aksesuarları kullanmanıza engel değil. Size 2015 erkek aksesaur modası içinden vereceğimiz birkaç tüyoyla farklı aksesuarları günlük stilinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Erkek Saat ve Aksesuar modelleri

Erkek Saat ve Aksesuar modelleri

Bu yıla damgasını vuran en güzel erkek aksesuar modeli şüphesiz bileklikler. Özellikle Armani’nin bu sezon çıkardığı bileklikler erkek moda dünyasına hızla yayıldı diyebiliriz. Metal ve modern kesimlerden oluşan bileklikler ya da deri bileklikler çok popüler. Aynı zamanda erkeklerde deri saatlerle birlikte kullanıldığında oldukça hoş bir tarz oluşturuyorlar.

Erkek saat modelleri

Erkek saat modelleri

Peki kolyeler? Evet biliyoruz, erkekler biraz bu tarz aksesuarlara uzaktır.Ancak doğru bir kullanımla kolyelerle oldukça tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz. İnce aşağıya doğru eğimli sade kolyeleri basic tişörtler ya da spor gömleklerle kombinlerseniz ne kadar hoş durduğunu göreceksiniz. Tabii ki sade ve basitlik kolyelerdeki ana tema. Herşey doğru oranda güzel duruyor ne de olsa.

erkek_saat_ve_aksesuar_modelleri_1

Ve tabii ki erkek aksesuar modellerinin bir diğer vazgeçilmezi ise kol düğmeleri. İş hayatınızda ve özel günlerinizde manşetli gömlekleri kullanmayı seviyorsanız farklı farklı kullanacağınız kol düğmeleri takımınıza ayrı bir şıklık katacaktır. Özel günler için anlamlı ve sizin için özel olan kol düğmeleri hem şıklığınızı tamamlar hem de sizi daha özel hissettirir. Ayrıca takım elbise manşet,kollu gömlek ve kol düğmesi üçlüsü kesinlikle bir erkeği hem daha şık hem de daha çekici gösteren parçalardır.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık