Erkek Modası

2015 Erkek Yaz Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri

Erkekler için yaz aylarında ayakkabı seçmek, doğru kıyafetlerle kombinlemek oldukça önemli. Erkek modası artık erkeklere daha fazla seçim sunarken kombinlere de özgürlük getiriyor. Ayakkabı seçmek her mevsim önemli olsa da yazın hem sıcaklık hem de kıyafetlere uyum açısından biraz daha zor.

2015 Erkek Yaz Ayakkabı Modası ve Modelleri

Renkli Erkek Ayakkabıları

Erkek modasında son birkaç yıldır yaz aylarında keten-süet ayakkabılar hakim. Keten ve süet ayakkabıların çok fazla çeşidinin olması erkeklerin kafasını biraz karıştırsa da kıyafetlerin altında uyum sağlamak keten ayakkabı modelleri ile oldukça kolay. Hem renkleri hem de modelleri gereği keten ve süet erkek ayakkabılarını birçok kombin altında rahatça kullanabilirsiniz.

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Erkekler için giyim kombinlerinde renk kullanmak çoğu zaman zor olabiliyor. Bu durum erkeklerin daha çok gri, siyah ve lacivert seçmesine de sebep olabiliyor. Yaz aylarının erkek modasına sunduğu en büyük rahatlık ise bu renk ihtiyacını erkek yaz ayakkabılarından sağlıyor olması.

Renkli Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Renkli Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Tods bu konuda erkeklere en geniş seçeneği sunan markalardan biri. Renk seçeneklerinin fazla olması kafanızı karıştırabilir ancak temel de kullandığınız renkleri baz alarak kendinizi iyi hissedeceğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Kır düğününden, işe giderken giymeye ya da tekne partisinden yaz okuluna kadar birçok yer ve etkinlikte bu ayakkabıları rahatça kombinleyebilirsiniz.

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

En basit yapabileceğiniz kombin beyaz tişört, renkli şort ve renkli ayakkabı ile yaz erkek stilini yansıtan bir imaj görebilirsiniz.

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015 ve kombinleri

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015 ve kombinleri

Yazın erkeklerin en çok tercih ettiği ayakkabılardan biri de Converse ve Toms ayakkabılar. Erkekler için kurtarıcı ayakkabı modelleri diyebileceğimiz bu modeller gerçekten yaz ayları içi her erkeğin gardrobunda olmalı!

2015_erkek_yaz_ayakkabi_modelleri_kombinleri_2

Erkekleri bu yaz en çok kısa paça pantolonlar göreceğiz, söylemiştik! Kısa paça pantolon altına özellikle ince ayakkabı modelleri giymenizi öneriyoruz. Büyük ve kaba gözüken spor ayakkabılar yaz ayları için çok uygun modeller değil.

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Erkek yaz ayakkabı modellleri 2015

Yaz için deri ayakabı tercih edecekseniz bunlar daha çok spor modeller olmalı. Bu spor modellerin yazın rahatlığını size sunarken stilinize de spor ve casual bir imaj sağlamış olacak.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık