Düğün

Sonbahar Kış Gelinlerine Gelinlik, Saç ve Makyaj Önerileri

Bazı gelin adaylarının hayali de sonbahar kış gelini olmaktır. Sonbahar ve kış mevsiminin yaşattığı duygu ve romantizm bu gelinlere ilham verir. Mevsim koşulları olarak birçok koşul özellikle yağmur gibi gelinler için saç ve makyaj konularını zorlaştırıyor olsa da gerçek tutkunları için sonbahar ve kış düğünleri harika anılara ev sahipliği yapabilir. Bizler de sonbahar kış gelinleri için planlamaları sırasında nelere dikkat etmeliler önerilerle birlikte yazalım istedik.

Sonbahar Kış Gelinlerine Öneriler

Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Bir gelin için elbette en önemli detaylardan biri de gelinlik. sonbahar ve kış mevsimlerinin değişen ve soğuk hava koşulları sonbahar kış gelinleri için de büyük önem taşıyor. Gerek gelinlik modeli gerek de gelinliğin kirlenmemesi, fotoğraf çekimi gibi detaylar bu mevsimde evlenecekseniz mutlaka düşünmeniz gereken detaylar. Gelelim sonbahar kış gelinlik modelleri için önerilere!

Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri

Sonbahar ve kış aylarında gelinlik modellerinden en çok tercih edilen, em mevsime uygun hem de müthiş bir zerafet sağlayarak neredeyse her düğün konseptine uyun sağlayan gelinlik modeli, üst kısmı dantel detaylı olan, kolları uzun ve yine dantel olan gelinlik modelleri diyebiliriz.

Sonbahar Kış Gelin Makyajı ve Saç Modelleri

Sonbahar kış gelini olmak demek sonbaharın renklerini doyasıya yaşamak demek. Bu sebeple söz konusu sonbahar kış gelin makyajı ise sonbaharın renklerini yansıtması demektir. Bahar ve yaz düğünlerindeki şeftali tonları, pudra tonlarındaki makyaj konseptinin biraz daha dışına çıkarak daha kırmızı ve kızıl tonları tercih edilebilir. koyu renk dudak makyajı sonbahar düğünleri için yaptığınız fotoğraf çekimlerinde oldukça hoş duracaktır.

Sonbahar Kış Gelin Makyajı

Sonbahar Kış Gelin Makyajı

Hava koşulları yağmurlu ve nemli olacağı için makyajınızın kalıcığı için uygun makyaj ürünleri kullanmanızda yarar var.

Sonbahar kış gelinlerinin en çok zorladığı şey ise elbette kalıcı saç modelleri yapabilmek. Nemli ve yağmurlu hava özellikle dışarıda fotoğraf çekimi yapacaksanız saçlarınız için büyük sorun teşkil edebilir. Yine düğün mekanınız kapalı olacağı için daha fazla sıcak e hava değişikliği olacağı için uygun saç modeli seçmelisiniz.

Saçlarınız eğer kıvırcık ve dalgalı ise ekstra düz yapmaya çalışmayın. Ya da saçlarınız düz ise yaptığınız dalgalı saçların dalgası çok dayanmayabilir.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık