Düğün

Sonbahar Kış Düğünleri İçin Mekan Seçimi ve Önerileri

Gelin adayları için genellikle ilkbahar ve yaz ayları düğün için öncelikli tercih olsa da Sonbahar ve Kış mevsimlerinde de harika düğünler gerçekleştirmek için birçok fırsat bulunuyor. Sonbahar ve Kış düğünleri için mekan seçimi, saat seçimi, düğün konseptinin belirlenmesi gibi birçok detay var. Bu detayları değerlendirerek bu mevsimlerde harika düğünler gerçekleştirerek, müthiş hatıraları geride bırakabilirsiniz.

Sonbahar ve Kış Düğünleri İçin Mekan Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Özellikle Türkiye’de mevsimlerin son yıllarda biraz kaydığını görüyoruz. Hangi mevsim düğün planlarsanız planlayın internette bulunan birçok kaynak üzerinden son 5-10 yılın o aylardaki hava tahminleri de değerlendirebilirsiniz. Sürpriz hava koşulları her zaman bir ihtimal olsa da mevsimin genel durumunu bilmenizde yarar var.

Sonbahar demek dökülen yapraklar ve romantizm demek. Bu eşsiz atmosfer sizlere harika fotoğraf karelerini geride bıraktırabilir. Sonbahar ve Kış düğünleri için mevsimi hissedeceğiniz, puslu havaya rağmen beyazı ve doğayı hissedeceğiniz düğünler gerçekleştirebilirsiniz.

Kim demiş Sonbahar ve Kış aylarında kır düğünü yapılmaz diye! Kır düğünlerinin bulunduğu mekanların çoğu artık sonbahar ve kış ayları için doğanın içinde hissetmenizi sağlayan camekan özelliği taşıyan mekanlar oluşturuyor.

Sonbahar Kış Düğünleri

Sonbahar Kış Düğünleri – İzoletta

Sonbahar ve Kış düğünlerinde düğün mekanlarından en çok balo düğünü konsepti tercih ediliyor. Bunun için de büyük otellerin balo salonu, restaurantlar ve köşkler düğün mekanı olarak ilk tercihler arasında yer alıyor. Balo düğünü konsepti sizin hayal gücünüze göre dekorasyon ve ufak fikirlerle harika mekanlar yaratmanıza imkan sunabiliyor.

Sonbahar Kış Düğünleri

Sonbahar Kış Düğünleri

Sonbahar ve Kış düğünü gerçekleştirecekseniz düğün konseptini, düğünde verilecek hediyeleri, gelinlik seçiminiz gibi tüm düğün detaylarını bu tercih göre yapmalısınız. Daha çok kapalı mekanda gerçekleşen sonbahar kış düğünleri, özellikle gelinlik seçiminizde de büyük önem taşıyor. Gelinlik ile mekanda rahat etmeniz, konsepte uygunluk gibi birçok detaya karar verdikten sonra gelinlik seçmenizde yarar var.

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık