Düğün

Nikah Süslemeleri

Nikah süslemeleri, düğün sezonun açılmasıyla çokca kafa yorulan detaylardan biri. Özellikle imzaların atıldığı o an, fotoğraflarınızın da güzel çıkmasını sağlayan en önemli detaydır belki de. Nikah organizasyonunuzu nerede yapıyorsanız yapın, nikah seramonizin yapıldığı alan çok güzel ve iyi görünmeli.

Nikah töreninizi deniz kenarında yapacaksanız, ayakta ya da oturma düzenli bir yerleşim tercih edebilirsiniz. Eğer ayakta bir nikah seromonisi hayal ediyorsanız, çiçekli nikah fonu yaz mevsimi için çok güzel bir seçenek olabilir. Özellikle gelin buketinize uygun çiçeklerle etrafı donatabilirsiniz.

Nikah süslemeleri

Nikah süslemeleri

Nikah seromonisi, en çok fotoğrafınızın olduğu mekan olacak. Eğer ayakta duracaksa sürekli dik olmalı, ve duruşunuza dikkat etmelisiniz. Arka fonunuzda iyi bir zemin olursa, her şey istediğiniz gibi olur ve bu duruşunuzu hatta gülüşünüzü etkiler. Sizi ne tür malzemeler mutlu ediyorsa, nikah süslemelerinizde onları kullanın. Bohem tarzında kumaş ve çiçeklerden, dekorlardan hoşlanıyorsanız, düğün organizatörünüze bunları mutlaka en başta anlatın. Nikah seromoninizle ilgilenecek bir organizatörle çalışmıyorsanız, bu işlerle ilgilenmesi için yakın arkadaşlarınızı ya da kardeşlerinizi görevlendirebilirsiniz. Bu işleri organize etmek için en az 3 ay öncesinden genel görünümün detaylarını hazırlamalısınız. Hangi renklerde nikah süslemeleri tercih edeceksiniz ya da mumlar, farklı aksesuarlar kullanacak mısınız? Bu tür detayları araştırdıktan sonra en az 3 ay öncesinden malzemeleri temin ederek mekanla görüşmelisiniz. Mekanı da yapmak istediğiniz nikah süslemeleriyle ilgili bilgilendirmeli ve onlara bir örnek masa ya da dekoru gidip kurmalısınız. Bu şekilde hem nasıl kurulacağını öğrenecekler hem de nasıl uygulayabilecekleri konusunda riske girmemiş olacaksınız.

Nikah Süslemeleri

Nikah Süslemeleri

Kır düğünleri yaz mevsiminin gözde düğün alternatiflerinden biridir. Eğer kır düğünü yapmak istiyorsanız mutlaka ayakta nikah masası düzeni kurun. Bu sizi çok daha güzel bir gelin olarak gösterecektir. Hem gelinliğinizin güzelliği hem de etraftaki yeşillik ve çiçeklerin güzelliği fotoğraflarınıza yansıyacaktır. Mutluluğa imza attığınız o anlarda en güzel fotoğrafı veriyor olmalısınız. Tüm bu güzellikler için de her şey istediğiniz gibi olmalı. Bu yüzden renkler, kumaşlar ve aksesuarlar konusunda seçim yapmak için kendinize zaman vermelisiniz.

Nikah süslemeleri

Nikah süslemeleri

Havuz başı otel düğünü hayaliniz varsa, havuzu birbirinden güzel çiçekler ve mumlarla süsleyebilirsiniz. Havuz üzerinde yüzen nilüfer çiçekleri ve mumlar düğününüze güzel bir hava katacaktır. Aynı zamanda romantik bir bir düğün hayaliniz varsa havuz başı akşam üstü düğünü tam da size göre olabilir.

Nasıl bir hayal ediyorsanız edin, nikah süslemelerinizi birebir görerek seçin. Eğer canlı çiçcekler kullanıyorsanız çiçeklerin tazeliğini mutlaka kontrol edin. Nikahtan 1 gün önce gidip mekanı kontrol ederek her şeyin yolunda gittiğinden emin olun. Mekanla ilgili eğer çekinceleriniz varsa onları da son dakikaya bırakmadan konuşursanız iyi olur.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık