Düğün

Mira’nın Gelinliği, Gelin Saçı ve Makyajı

Medcezir’in finaline günler kala imza attığı unutulmayacak bölümlerinden biri elbette Mira ve Yaman’ın evlenmesi oldu. Mira ve Yaman’ın düğünü ve diğer detaylar o kadar ince düşünülmüş ki kendinizi gerçek bir düğünün ve ailenin parçası olarak tv karşısında hissedebiliyorsunuz. Mira’nın önce kına gecesini  ve Yaman’ın bekarlığa veda partisini izledik, ardından düğünlerine şahit olduk.

Mira’nın Kına Gecesi

Mira’nın kına gecesi için kapalıçarşı’ya alışverişe giden Mira ve arkadaşları, türk kına gecelerinde yer alan çoğu ritüeli yerine getirmek için gerekli alışverişi yaptılar.

Mira'nın kına gecesi

Mira’nın kına gecesi

Mira’nın kına gecesinde giydiği kaftan ise 2015 gelinleri için tercih edilecek kaftan modellerinin başında yer alacağı benziyor. Lacivert renkteki, taş ve farklı detaylardaki işlemeleri ile gerçekten çok şık!

mira'nın kına gecesi kaftanı

mira’nın kına gecesi kaftanı

Mira’nın Gelinliği

Mira’nın gelinliği düğün konseptlerine oldukça uygun. Kumsalda nikah yapmayı tercih eden Mira ve Yaman, sade bir davet ile evlenmeyi tercih ediyor. Medcezir dizisinin en başından beri hepinizin bildiği üzere styling çalışmaları oldukça usta isimler tarafından gerçekleştirildi. Mira’nın düğün seramonisinde de gördüğümüz üzere yine gelinlik ve damatlık ile birlikte Mira’nın gelin saçı, gelin makyajı ve Mira’nın gelin takıları oldukça titiz bir çalışmadan geçmişe benziyor.

Medcezir Mira Gelinlik

Medcezir Mira Gelinlik

Derin göğüs dekoltesi bulunan Mira’nın gelinliği, uzun ve sade bir kumaştan tercih edilmiş. Mira’nın gelinliğinin üst bölümüne oldukça dikkat çekilmiş. Kırık beyaz renkte olan bu gelinliğin kumaşı da oldukça sade ve yaka kısmında dantel detayları içeriyor.

mira'nın gelin saçı, gelinliği, kolyesi

mira’nın gelin saçı, gelinliği, kolyesi

Mira’nın Gelin Saçı

Mira’nın gelin saçı 2015 gelinleri için iham vereceğe benziyor. Saçlarını saç örgüsü yapan Mira, gelin saçı olarak bu saç örgüsünün aralarına inci ve zincir detaylardan oluşan bir aksesuar eklemiş. Özellikle benzer konsepte bir düğün düşünüyorsanız bu saç modelini gelin saçı olarak kullanabilirsiniz.

Mira’nın Gelin Makyajı

Mira’nın makyajı ile ilgili daha önce birçok inceleme yazısı yazmıştık. Burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Mira düğününde gelin makyajı olarak yine dizinin diğer bölümlerinde olan makyaja benzer bir makyaj tercih etmiş. Bu sefer daha yoğun bir göz makyajı ve takma kiprik görüyoruz. Düğün konsepti gereği aşırı bir cilt makyajının uygun olmayacağından dolayı gözleri ön plana çıkarmak doğru bir karar!

mira gelin makyajı, gelin saçı

mira gelin makyajı, gelin saçı

Mira ve Yaman’ın düğününden diğer kareler için galerimizi tıklayın! Mira – Yaman Evleniyor

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık