Düğün

Kına Gecesi Konsept Önerileri

Kına geceleri günümüzde organizasyon firmalarının bu işe el atmasıyla çok farklı konseptlerde gerçekleşen davetlere dönüştü. Gelinler için artık karar vermesi biraz daha zor olsa da misafirlerinizin aklında harika anılar bırakmak ve o gece dolayısıya eğlenebilmek için farklı kına gecesi konseptlerini deneyebilirsiniz.

Hint Kına Gecesi Konsepti

Hindistan temasının hakim olduğu bu kına gecesi konseptleri son yıllarda özellikle Buse Terim’den sonra pek popüler bir durumda. Kına gecesi geleneğinin doğduğu yer olarak bahsedilen Hindistan’ın bu temasını uygulamak elbette rüyaları süsleyen bir organizasyon gerçekleştirmeyi sağlıyor. Hint kıyafetleri, hint kınasında geline ve misafire farklı motiflerin yapılması, dekorasyon açısından oldukça renkli bir dünya hazırlamış oluyorsunuz.

hint-kina_gecesi_konsept-buse_terim

 

Oryantal Kına Gecesi Konsepti

Türk kadınları olarak oryantal yapmak daha doğrusu göbek atmak en sevdiğimiz şey olunca oryantal konseptli kına geceleri en sevdiklerimizden biri oluyor. Mezdeke dinlemeden büyümüş kız çocuğu var mıdır emin değiliz. Daha önce gülümsemesini görmediğiniz bir komşunun bir anda içindeki oryantal kadını ortaya çıkarabilir 🙂 Oryantal konseptte bol bol dans edeceğiniz belli, buna uygun kıyafetler seçmeli aksesuarlar satın almalısınız.

Eğer bu konuda çok iddialı olmak ya da daha önce oryantal yapmadıysanız kına geceniz öncesinde özel ders de alabilirsiniz.

oryantal_kina_gecesi

 

Açık Havada Kına Gecesi Konseptleri

Özellikle bahar ve yaz gelinlerinin favorisi olan açık hava kına geceleri sanılanın aksine organizasyon fikirleri açısından size çok zengin seçenekler sunuyor. İster bir çingene konsepti yapabilir isterseniz bir köy kına gecesi konsepti yapabilirsiniz. İsterseniz de hafif müzikler ile kadınların eğlenmesini sağlayacak grupları davet ederek farklı davetlere imza atabilirsiniz.

Misafirlerin daha rahat ve iç içe olacağı böyle bir ortam hazırlayabilir, aranızda samimi bir eğlence düzenleyebilirsiniz.

kina_gecesi_konseptleri

 

 

Kına Gecesi Konseptine Karar Verdikten Sonra

Kına gecesinde kıyafet seçimi oldukça önemli. Artık gelinler birkaç elbise birden değiştirerek o gecede farklı görüntülere imza atıyorlar. Özellikle bir hint kına gecesi kıyafeti gelinlerin olmazsa olmazı. Özellikle kına gecesinde kaftan giyildiğini söylemekte yarar var.

Kina-Gecesi-Hint-Kıyafetleri

 

Kına gecesinde hediye dağıtmak, kına gecesinde eğlenirken aksesuarlarla desteklemek son yılların trendlerinden biri. Kına gecesi kurabiyeleri, kına gecesinde koku keseleri, kına keseleri, özel el yapımı sabunlar, el aynaları başlıca dağıtılan hediyelerden. Aynı zamanda kına yakarken de misafirlerinize dağıtmak için ufak sürprizler hazırlayabilirsiniz.

kina_gecesi_akseasurlar

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık