Düğün

Gelin Saçı İçin Topuz Modelleri 2015

Gelin saçı için yaptığınız araştırma bazen aylarca sürebilir. Hem gelin saçı modellerinin fazla olması, hem de gelinlik ve yüz tipi gibi etkenlere göre karar vermek zorlaştığı için bu süreçte hem birçok model araştırmak hem de bu modellerin düğün detaylarınıza uygunluğunu araştırmak oldukça önemli.

Düğün günü gelinlerin en çok stres olduğu şeylerden biri olan gelin saçı ve makyajı için iyi bir araştırma süresi belirleyerek işe başlamalısınız. Biz bu yazımızda gelin saçı modellerinden sıkça tercih edilen topuz modellerini mercek altına aldık! Gelin saçı modelleri ile ilgili daha önce yazdığımız 2015 gelin saç modası yazımıza da mutlaka göz atın!

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Gelin Saçı Topuz Modelleri 2015

Gelin saçı topuz modellerinde 2015’in belkide en çok öne çıkan modelleri topuz içerisine yerleştirilen kır ya da taze çiçekler. Özellikle kır düğünü ya da boğaz düğünü tercih eden gelinlerin saçlarında artık parlak taş görmek yerine daha çok taze çiçek görüyoruz. Özellikle sade ve dar gelinlik modelleri için oldukça yakışan bir seçim olabilir!

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Gelinliğinize, saç renginize ve düğün konseptinize göre farklı çiçek modellerini gelin saçı topuzunuzda tercih edebilirsiniz. Gelin saçı çiçeği seçerken kuaförünüze danışmayı unutmayın!

2015’te yine öne çıkan gelin saçı topuz modellerinden biri de zincir ya da bant şeklinde taşlı aksesuarlar kullanmak. Çok zarif duran bu aksesuarlar özellikle balo salonu, otel gibi düğün konseptlerini tercih edenler için oldukça uygun. Eğer gelinliğiniz kabarıksa da bu taşlı zincir ya da bantları tercih edebilirsiniz.

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Gelin Saçı – Dağınık Topuz Modelleri

Gelin saçı için dağınık topuz modelleri adeta zamansız saç modellerinden. Her yıl farklı uyarlamalar ile karşımıza çıksa da hem birçok yüz tipine uyduğu hem de bozulma süresi daha uzun olduğu için çoğu gelin için kurtarıcı saç modellerinden.

Gelin saçı topuz modelleri 2015, dağınık topuz

Gelin saçı topuz modelleri 2015, dağınık topuz

 

Gelin saçında topuz modellerini tercih edecekseniz hem yüz tipinize hem gelinliğinize uygun olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle düğün fotoğraflarınızda yüzünüzü rahatsız edici şekilde göstermeyecek, varsa yüz kusurlarınızı kamufle edecek modelleri hem internette araştırmalı hem de prova sırasında kuaförünüze danışarak karar vermelisiniz!

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Gelin saçı topuz modelleri 2015

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık