Alışveriş Danışmanı

Kol sarkmalarına çözüm!

Kollardaki sarkmalar, kadınlardaki önemli estetik problemlerden biri. Spor yapmamak, hormonal değişiklikler, menopoz, hamilelik, ani kilo alımı ve kötü beslenme kollarda sarkmaya neden olabiliyor. Ayrıca yüksek oranda kilo vermiş kişilerde de kol sarkmasına sıklıkla rastlanabiliyor. Bununla birlikte bu problemin asıl sebebi kolajen ve elastin (yapısal bir protein) liflerinin azalması; bu da yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkıyor. Yani kol sarkması, 40 yaşın üzerindeki kadınlarda sıklıkla görülüyor.

Sarkmış kolların toparlanması, vücudumuzun diğer bölgelerinin toparlanmasından biraz daha zor. Bunu önlemenin en etkin yolu da kolların sarkmasını engelleyecek egzersizler yapılmasından ve cilt sıkılığını artıracak ürünler kullanılmasından geçiyor.

Sarkmalar kadar kollarda selülit oluşumu da son derece rahatsız edici olabiliyor. Cildimizin altında aşırı yağ birikmesiyle oluşan selülitler, gerekli bakımlar uygulanmadığı ve tedbirler alınmadığı sürece yoğunluğunu artırıyor ve vücudumuza iyice yerleşiyor. Selülit oluşumunun genetik faktörler, hormonal ve kan dolaşımı bozuklukları, bağ dokusundaki zayıflıklar kadar kötü beslenme, hareketsiz bir yaşam ve stres gibi nedenleri de var.

Ama hemen üzülmeyin!

Gerek kol sarkmalarının gerekse kollarda görülen selülitlerin çözüm yolları da mevcut; yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik Thalia Natural Beauty’nin bu sorunlarla baş etmede yetenekli ürünleri gibi.

  • Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu selülite ve sarkmalara dur demek için geliştirildi. Sorunlu bölgelere masajla uygulanan Ebru Şallı by Thalia Selülite Karşı Etkili Kol ve Bacak Losyonu, aktiflerin cildin alt tabakalarına taşınmasını sağlayan eşsiz niozom teknolojisiyle dolaşımın hızlanmasını sağlıyor. İçeriğindeki bitkisel etken maddelerle ciltteki portakal kabuğu görünümünün azalmasına, kol ve bacaklardaki yağ hacminin görüntüsünün iyileşmesine, daha sıkı ve pürüzsüz olmasına, sıkılaşmasına ve yeniden şekillenmesine yardımcı oluyor.
  • Thalia Natural Beauty Sakura Vücut Losyonu içeriğindeki sakura (kiraz çiçeği) özleri sayesinde cildinizi çok yoğun ve derinlemesine nemlendiriyor. Cildinizde kolajen oluşumunu teşvik ederek yaşlanma karşıtı fayda sağlıyor. E vitamini ve Bepanthol ile zenginleştirilmiş içeriği cildinizin esnekliğini geri kazanmasına, cildinizdeki gözeneklerin büyümesine ve cildinizi pürüzsüz olmasına destek oluyor
  • Thalia Naturel Beauty Argan Yağlı Losyon hava değişimleri ve çevresel etkenler sebebiyle kaybettiğiniz doğal görünümü tekrar kazanmanıza yardımcı oluyor. Temel yağ asitleri ve E vitamini açısından son derece zengin olan argan yağı cildinizin yaşlanmasını geciktiriyor, cildinizin sıkılaşmasını sağlıyor ve esnekliğini artırıyor.

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık