Alışveriş Danışmanı

Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi İncelemesi

Garnier’in yeni bakım ürünü, nem bombası olarak da isimlendirdiği ferahlatıcı ve canlandırıcı kağıt yüz maskeleri yorumları ile karşınızdayız. Biliyorsunuz kağıt maskeler son zamanlarda özellikle evde cilt bakımında önemli bir yere sahip ürünler olarak karşımıza çıkmaya başlamıştı. Özellikle kore ve alman markalarını gerek internet gerek de Rossmann gibi yerlerde mutlaka görmüşsünüzdür. Garnier’de yeni kağıt maskeleri ile karşımıza çıkan markalardan biri. Tek kullanımlık olan bu maskelerin ilk satış fiyatı 7,95 TL. Gelelim inceleme ve yorumlarımıza!

Garnier’in yeni nem bombası kağğıt yüz maskeleri yoğun nemlendirme özelliğine sahip bir maske. Maskeyi uyguladığınız anda kağıt formu ile de içerisindeki yoğun serumun cildinize nüfuz etmesini sağlıyor.

Garnier Nem Bombası – Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

garnier_nem_bombasi_kagit_yuz_maskesi_ferahlatici

Garnier Nem Bombası – Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier’in yeni kağıt yüz maskelerinden biri ferahlatıcı özellik taşıyan maskesi. İçerisinde bulunan yeşil çay özü, hyaluronik asit ve nemlendirici serum ile yoğun nem ve ferahlık vaadediyor. Karma ve yağlı ciltler için daha uygun olan bu maske içerisindeki serum sayesinde 1 hafta etkisini sürdürüyor, o kadar yoğun bir serum var içerisinde diyebiliriz.

Garnier kağıt yüz maskelerinin 59 kadınla yaptığı test sonucu da paket üzerinde yer alıyor.

Garnier Ferahlatıcı kağıt yüz maskesini kullanan 59 kadının test sonucuna göre

Masketi uyguladıktan 15 dk sonra;

 • Cilt yoğun bir şekilde nem kazanır
 • Cildiniz ferahlar ve arınır

1 hafta sonra ise;

 • Cilt kalitesi iyileşir
 • Gözeneklerin görünümüz azalır
 • Cilt dengelenir

Garnier Nem Bombası – Aydınlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası - Aydınlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası – Aydınlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier aydınlatıcı kağıt yüz maskesi de özellikle normal ve kuru ciltler için tasarlanmış. İçerisindeki nar özü, hyaluronik asit ve nemlendirici seerum ile donuk ve solgun ciltleri canladırma ve aydınlatma özellikleri sunuyor. Özellikle cilt problemleri ve ince çizgiler üstünde etkili olan bir maske.

yine bu maskede de kadınlar üzerinde yapılmış test sonucunda;

15 dakika sonra;

 • Cilt yoğun bir şekilde nem kazanır,
 • Cilt pürüzsüzleşir ve ışıltı kazanır.

1 hafta sonra ise;

 • Cilt dolgunlaşmış görünüz
 • Cilt canlı bir görünüm kazanırken kadifemsi ve yumuşak bir his kazanır.

Garnier Nem Bombası Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Maskeyi paketten çıkarın ve temizlenmiş yüzünüze maskenin beyaz tarafını denk getirecek şekilde yerleştirin. Maske üzerinde yer alan mavi koruma filmi dış yüzeyinizde kalmadı. Maskeyi yerleştirdikten sonra mavi koruma filmini yavaşça çıkarın ve maskeyi yüzünüze iyice oturtun. 15 dakika kadar bekledikten sonra maskeyi çıkartın ve hafif hareketlerle masaj yapın, ardından bir pamuk ile kalan serumu temizleyin.

Garnier’in yeni kağıt yüz maskelerini denediyseniz yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!

 

1 Yorum

1 Yorum

 1. Ozlem

  28 Eylül 2016 at 19:17

  Karma cıltlı olanı dedım bu ucuncu denemem ve gozeneklerım cok azaldı ınanamadım once fıatını pahallı buldum ama degee yogun nem yaptı ve bence lekelerıde ten rengınıde acıor bende oldu ve duzenlı kullanıcam artık

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık