Alışveriş Danışmanı

Benefit’ten yeni rimel! Roller Lash Maskara!

Makyaj dünyasının en çok sevilen ve özellikle bazı kategorilerdeki ürünleri top ürünler listesinde yer alan Benefit, o çok sevdiğimiz maskaralarının yanına şimdi de yenisini ekliyor! Roller Lash isimli bu maskara, yine vazgeçilmez göz ürünleri arasında olacağa benziyor.

benefit-roller-lash

Benefit Roller Lash rimel ile kirpik kıvırıcısını unutun!

Benefit’in yeni rimeli Roller Lash, her kadının kirpiklerinde istediği özellikleri sunuyor. Kirpikleri tek tek yakalayıp ayırırken, aynı zamanda kirpikleri kaldırıcı bir etkisi bulunuyor. Özellikle bu kirpik kaldırma özelliği kirpik kıvırıcılarımızı rafa kaldırabilir.

benefit-roller-lash-rimel-maskara

Benefit Roller Lash hakkında yapabileceğimiz en iyi yorum, özel fırçası sayesinde çok rahat kıvrık kirpiklere sahip olmak. Üstelik yeni Roller Lash rimel bu kıvrık ve kalkık kirpik etkisini 12 saate kadar uzatıyor. Maskara tüm bu özellikleri geliştirilmiş özel Hook’n Roll TM fırçası sayesinde yapıyor. Maskaranın artıları bununla da sınırlı değil. Benefit yeni maskarası Roller Lash’ın içerdiği Provitamin B5 ile aynı zamanda kirpiklerimize bakım yapıyor. Göz çevremiz ve kirpiklerimiz en hassas bölgelerimizden oldukları için bu bakım kadınlara çok büyük bir artı sağlıyor.

benefit-roller-lash-firca

Benefit Roller Lash rimeli şu an sadece mürekkep siyahı renge sahip. Kıvrık, kalkık ve simsiyah kirpikler! Hangimizi heyecanlandırmıyor? 🙂

https://instagram.com/benefitturkiye

 

Benefit Roller Lash rimel kullananlar ile Amerika’da yapılan bağımsız bir çalışmaya göre kullananların;

  • %97’ si kirpiklerinin görünür biçimde kalktığını,
  • %94’ ü daha büyük gözlere kavuştuğunu,
  •  %87’ si uzun süre dayanıklı kıvrımlar elde ettiğini bildirdi.

Benefit’i kullananlar bilir, göz makyajı kategorisinde gerçekten güçlü bir markadır. Farlarının yapısı ve pigmentasyonu, kaş şekillendirme ürünleri ki özellikle Benefit Gimme Brow’a Stil Önerileri güzellik editörleri olarak hayranız. Farklı yapıda kapatıcı çeşitleri ile de bilinen Benefit, bu maskarası ile de çok konuşulacağa benziyor.

Benefit 1976’da San Francisco’da kurulmuş bir marka.  Bugün dünya genelinde 30 ülkede birçok satış noktasına sahip bu eğlenceli kozmetik markası, ülkemizde ise sadece Sephora mağazalarında satılıyor. Benefit Roller Lash maskarayı da yine Sephora mağazalarında bulabilirsiniz. Bizce mutlaka Benefit standına giderek bu yeni maskaranın özel fırçasını bir inceleyin.

Siz Benefit rimelleri hakkında neler düşünüyorsunuz? Hangi ürünleri denediniz ve yorumlarınız nasıl?

 

Yorum Yap

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

Stil önerileri, moda trendleri, kombin önerileri, güzellik ve makyaj ipuçları, sağlıklı beslenme, spor, düğün ve gelin olmaya dair tüm bilgiler StilOnerileri.com'da!

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2018 Stil Önerileri

Yukarı Çık